Arrow
Arrow
Złóż wniosek elektroniczny
Slider

Dzieło Życia

Kapituła w kategorii Dzieło Życia 2016

Małgorzata Komorowska – przewodnicząca

Krzysztof Masłoń

Stanisław Wieczorek

Kalina Zalewska

Bożena Żelazowska

 

Kapituła w kategorii Dzieło Życia 2015

Dorota Buchwald – przewodnicząca

Krzysztof Knittel

Krzysztof Masłoń

Jacek Maślankiewicz

Dorota Stalińska

 

Kapituła w kategorii Dzieło Życia 2014

Leszek Celej

Dorota Buchwald

Małgorzata Komorowska – przewodnicząca

Marek Wawrzkiewicz

Stanisław Wieczorek

 

Kapituła w kategorii Dzieło Życia 2013

Leszek Celej – przewodniczący

Jacek Maślankiewicz

Tomasz Miłkowski

Janusz Odrowąż-Pieniążek

Monika Strugała

 

Kapituła w kategorii Dzieło Życia 2012

Leszek Celej

Jarosław Klejnocki

Jacek Kopciński

Monika Strugała – przewodnicząca

Janusz Fogler

 

Kapituła w kategorii Dzieło Życia 2011

Leszek Celej

Jacek Kopciński

Jarosław Klejnocki

Monika Strugała – przewodnicząca

Janusz Fogler

 

Kapituła w kategorii Dzieło Życia 2010

Antepowicz Jerzy

Bańko-Sitek Elżbieta

Biernat Jerzy

Czeszejko-Sochacka Ewa

Doktór Paweł

Fogler Piotr – przewodniczący

Gołota Janusz

Grochoczyński Tomasz

Kornowicz Jerzy

Soszyński Robert

Wawrzkiewicz Marek

Wieczorek Stanisław

Zawłocka Aleksandra

 

Kapituła w kategorii Dzieło Życia 2009

Biernat Jerzy

Fogler Piotr – przewodniczący

Grochoczyński Tomasz

Jagiełło Piotr

Jaworski Lech

Kornowicz Jerzy

Pszczółkowski Benedykt

Soszyński Robert

Wawrzkiewicz Marek

Sutkowski Stefan

Chwedczuk Mariusz

Wieczorek Stanisław

Sudolski Zbigniew

 

Kapituła w kategorii Dzieło Życia 2008

Piotr Fogler – przewodniczący

Jerzy Biernat

Krzysztof Choiński

Tomasz Grochoczyński

Lech Jaworski

Eugeniusz Kabatc

Jerzy Kornowicz

Janusz Majcherek

Benedykt Pszczółkowski

Robert Soszyński

Stefan Sutkowski

Marek Wawrzkiewicz

Stanisław Wieczorek

Aleksandra Zawłocka (w zastępstwie Krzysztof Dużyński)

 

Kapituła w kategorii Dzieło Życia 2007

Krzysztof Andracki

Jerzy Biernat

Piotr Fogler – przewodniczący

Ignacy Gogolewski

Janusz Gołota

Tomasz Grochoczyński

Eugeniusz Kabatc

Jerzy Kornowicz

Janusz Krasiński

Janusz Sejmej

Robert Soszyński

Stefan Sutkowski

Marek Wawrzkiewicz

Stanisław Wieczorek

 

Kapituła w kategorii Dzieło Życia 2006

Marek Wawrzkiewicz – przewodniczący

Jerzy Biernat

Jędrzej Dmowski

Piotr Fogler

Tomasz Grochoczyński

Andrzej Jeziorek

Jerzy Kornowicz

Janusz Krasiński

Jacek Rusiecki

Stanisław Wieczorek

Eugeniusz Kabatc

Stefan Sutkowski

Sławomira Łozińska

 

Kapituła w kategorii Dzieło Życia 2005

Marek Wawrzkiewicz – przewodniczący Kapituły

Jerzy Biernat

Andrzej Czapliński

Jędrzej Dmowski

Piotr Fogler

Tomasz Grochoczyński

Eugeniusz Kabatc

Jerzy Kornowicz

Jacek Rusiecki

Stefan Sutkowski

Stanisław Wieczorek

Xymena Zaniewska-Chwedczuk