Arrow
Arrow
Złóż wniosek elektroniczny
Slider

Sztuki Plastyczne

Kapituła w kategorii Sztuki Plastyczne 2017

Adam Czyżewski

Janusz Fogler

Janusz Lewandowski (w zastępstwie Jacka Maślankiewicza)

Marzena Małek

Stanisław Wieczorek - przewodniczący

Anna Żakiewicz

 

Kapituła w kategorii Sztuki Plastyczne 2016

Janusz Fogler

Dominika Leszczyńska (za Adama Czyżewskiego)

Marzena Małek

Jacek Maślankiewicz

Stanisław Wieczorek - przewodniczący

Anna Żakiewicz

 

Kapituła w kategorii Sztuki Plastyczne 2015

Anna Kolczyńska (w zastępstwie Adama Czyżewskiego)

Janusz Fogler

Jacek Maślankiewicz

Rafał Strent

Stanisław Wieczorek

Martyna Wojciechowska

Anna Żakiewicz - przewodnicząca

 

Kapituła w kategorii Sztuki Plastyczne 2014

Janusz Fogler

Zbigniew Gołąbek

Jacek Maślankiewicz

Małgorzata Orlewicz

Rafał Strent

Stanisław Wieczorek - przewodniczący

Anna Żakiewicz

 

Kapituła w kategorii Sztuki Plastyczne 2013

Adam Czyżewski

Janusz Fogler

Stanisław Zbigniew Kamieński

Grzegorz Kowalski

Jacek Maślankiewicz

Krzysztof Skolimowski

Rafał Strent

Stanisław Wieczorek - przewodniczący

Anna Żakiewicz

 

Kapituła w kategorii Sztuki Plastyczne 2012

Adam Czyżewski

Janusz Fogler

Stanisław Zbigniew Kamieński

Grzegorz Kowalski

Jacek Maślankiewicz

Rafał Strent

Stanisław Wieczorek

Anna Żakiewicz

 

Kapituła w kategorii Sztuki Plastyczne 2011

Adam Czyżewski

Janusz Fogler

Stanisław Zbigniew Kamieński

Grzegorz Kowalski

Jacek Maślankiewicz

Grzegorz Pietruczuk

Rafał Strent

Stanisław Wieczorek - przewodniczący

Anna Żakiewicz

 

Kapituła w kategorii Sztuki Plastyczne 2010

Chodyń- Semczuk Elżbieta

Falender Barbara

Jachtoma Aleksandra

Jedliński Jaromir

Kowalski Grzegorz

Mleczko Radosław

Myjak Adam

Pabel Grzegorz

Pastwa Antoni Janusz

Ruszczyc Grażyna

Siemion Wojciech

Sitkowska Maryla

Skolimowski Krzysztof

Strent Rafał

Wieczorek Stanisław - przewodniczący

Zubala Wojciech

 

Kapituła w kategorii Sztuki Plastyczne 2009

Chodyń- Semczuk Elżbieta

Jachtoma Aleksandra

Jedliński Jaromir

Kowalski Grzegorz

Mleczko Radosław

Myjak Adam

Pabel Grzegorz

Pastwa Antoni Janusz

Ruszczyc Grażyna

Siemion Wojciech

Sitkowska Maryla

Strent Rafał

Wieczorek Stanisław - przewodniczący

Zubala Wojciech

Falender Barbara

 

Kapituła w kategorii Sztuki Plastyczne 2008

Barbara Borys-Damięcka - przewodnicząca

Stanisław Brudny

Mariusz Chwedczuk

Ewa Czeszejko-Sochacka

Ignacy Gogolewski

Sławomira Łozińska

Janusz Majcherek

Paweł Płoski

Bogdan Potocki

Ewa Serwa

Piotr Strzembosz

Lech Śliwonik

Xymena Zaniewska-Chwedczuk

Zbigniew Zapasiewicz

 

Kapituła w kategorii Sztuki Plastyczne 2007

Elżbieta Chodyń-Semczuk

Aleksandra Jachtoma

Danuta Janusz

Jaromir Jedliński

Grzegorz Kowalski

Radosław Mleczko

Adam Myjak

Grzegorz Pabel

Antoni Janusz Pastwa

Grażyna Ruszczyc

Maryla Sitkowska

Rafał Strent

Stanisław Wieczorek - przewodniczący

Wojciech Zubala

 

Kapituła w kategorii Sztuki Plastyczne 2006

Stanisław Wieczorek - przewodniczący

Maciej Buszewicz

Wojciech Chmurzyński

Agnieszka Górska

Aleksandra Jachtoma

Grzegorz Kowalski

Andrzej Mleczko

Adam Myjak

Grzegorz Pabel

Antoni Janusz Pastwa

Grażyna Ruszczyc

Maryla Sitkowska

Rafał Strent

 

Kapituła w kategorii Sztuki Plastyczne 2005

Stanisław Wieczorek - przewodniczący

Maciej Buszewicz

Wojciech Chmurzyński

Aleksandra Jachtoma

Bogdan Michalski

Andrzej Mleczko

Adam Myjak

Grzegorz Pabel

Antoni Janusz Pastwa

Grażyna Ruszczyc

Rafał Strent

 

Kapituła w kategorii Sztuki Plastyczne 2004

Maciej Buszewicz

Wojciech Chmurzyński

Boris Kudlička

Andrzej Mleczko

Adam Myjak

Grzegorz Pabel

Antoni Janusz Pastwa

Grażyna Ruszczyc

Erwina Ryś-Ferens

Rafał Strent

Stanisław Wieczorek

Bożena Żelazowska

 

Kapituła w kategorii Sztuki Plastyczne 2003

Maciej Buszewicz

Wojciech Chmurzyński

Andrzej Mleczko

Adam Myjak

Grzegorz Pabel

Antoni Janusz Pastwa

Grażyna Ruszczyc

Erwina Ryś-Ferens

Rafał Strent

Stanisław Wieczorek

Bożena Żelazowska

 

Kapituła w kategorii Sztuki Plastyczne 2002

Przewodniczący Kapituły - Włodzimierz Nieporęt

Przewodniczący Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Sekretarz Kapituły - Grzegorz Wiśniewski

Mariusz Chwedczuk

Zofia Kapturowska

Grzegorz Pabel

Grażyna Ruszczyc

Stanisław Słonina

Kazimierz Stachurski

Rafał Strent