Arrow
Arrow
Złóż wniosek elektroniczny
Slider

Teatr

Kapituła w kategorii Teatr 2016

Tomasz Grochoczyński

Wojciech Majcherek

Tomasz Miłkowski

Łukasz Orłowski (za Dorotę Buchwald)

Lech Śliwonik – przewodniczący

Kalina Zalewska

Bożena Żelazowska

 

Kapituła w kategorii Teatr 2015

Dorota Buchwald

Tomasz Grochoczyński

Jacek Kopciński

Wojciech Majcherek

Tomasz Miłkowski

Dorota Stalińska

Lech Śliwonik – przewodniczący

Jacek Wakar

 

Kapituła w kategorii Teatr 2014

Dorota Buchwald

Tomasz Grochoczyński

Jacek Kopciński

Wojciech Majcherek

Tomasz Miłkowski

Benedykt Pszczółkowski

Lech Śliwonik – przewodniczący

Jacek Wakar

 

Kapituła w kategorii Teatr 2013

Jacek Kopciński

Wojciech Majcherek

Tomasz Miłkowski

Katarzyna Ostrowska

Katarzyna Piekarska

Kaja Stępkowska

Lech Śliwonik – przewodniczący

Jacek Wakar

 

Kapituła w kategorii Teatr 2012

Tomasz Grochoczyński

Jacek Kopciński

Wojciech Majcherek

Tomasz Miłkowski

Maciej Nowak

Lech Śliwonik

Jacek Wakar

 

Kapituła w kategorii Teatr 2011

Tomasz Grochoczyński

Maria Koc

Jacek Kopciński

Wojciech Majcherek

Tomasz Miłkowski

Maciej Nowak

Lech Śliwonik – przewodniczący

Jacek Wakar

 

Kapituła w kategorii Teatr 2010

Borys-Damięcka Barbara

Brudny Stanisław

Chwedczuk Mariusz

Czeszejko-Sochacka Ewa

Gogolewski Ignacy

Kopciński Jacek

Lach Jerzy

Łozińska Sławomira

Potocki Bogdan

Serwa Ewa

Strzembosz Piotr

Śliwonik Lech – przewodniczący

Zaniewska-Chwedczuk Xymena

 

Kapituła w kategorii Teatr 2009

Borys-Damięcka Barbara

Brudny Stanisław

Chwedczuk Mariusz

Czeszejko-Sochacka Ewa

Gogolewski Ignacy

Kopciński Jacek

Łozińska Sławomira

Potocki Bogdan

Serwa Ewa

Strzembosz Piotr

Śliwonik Lech – przewodniczący

Zaniewska-Chwedczuk Xymena

 

Kapituła w kategorii Teatr 2008

Stanisław Wieczorek – przewodniczący

Elżbieta Chodyń-Semczuk

Aleksandra Jachtoma

Jaromir Jedliński

Grzegorz Kowalski

Radosław Mleczko

Adam Myjak

Grzegorz Pabel

Antoni Janusz Pastwa

Grażyna Ruszczyc

Wojciech Siemion

Maryla Sitkowska

Rafał Strent

Wojciech Zubala

 

Kapituła w kategorii Teatr 2007

Barbara Borys-Damięcka

Stanisław Brudny

Mariusz Chwedczuk

Ewa Czeszejko-Sochacka

Ignacy Gogolewski

Sławomira Łozińska

Janusz Majcherek

Bogdan Potocki

Ewa Serwa

Piotr Strzembosz

Lech Śliwonik – przewodniczący

Mariusz Treliński

Xymena Zaniewska-Chwedczuk

Zbigniew Zapasiewicz

 

Kapituła w kategorii Teatr 2006

Lech Śliwonik – przewodniczący

Barbara Borys-Damięcka

Stanisław Brudny

Mariusz Chwedczuk

Ewa Czeszejko-Sochacka

Jan Englert

Tomasz Grochoczyński

Gustaw Holoubek

Krzysztof Kolberger

Sławomira Łozińska

Janusz Majcherek

Bogdan Potocki

Ewa Serwa

Mariusz Treliński

Xymena Zaniewska-Chwedczuk

 

Kapituła w kategorii Teatr 2005

Lech Śliwonik – przewodniczący

Barbara Borys-Damięcka

Stanisław Brudny

Teresa Budzisz- Krzyżanowska

Mariusz Chwedczuk

Ewa Czeszejko-Sochacka

Jan Englert

Tomasz Grochoczyński

Krzysztof Kolberger

Sławomira Łozińska

Janusz Majcherek

Bogdan Potocki

Ewa Serwa

Anna Sikora

Mariusz Treliński

Xymena Zaniewska-Chwedczuk

 

KAPITUŁA TEATRALNA IM. C. K. NORWIDA 2004

Barbara Borys-Damięcka

Stanisław Brudny

Teresa Budzisz- Krzyżanowska

Mariusz Chwedczuk

Ewa Czeszejko-Sochacka

Jan Engelgard

Jan Englert

Tomasz Grochoczyński

Krzysztof Kolberger

Krzysztof Kumor

Sławomira Łozińska

Janusz Majcherek

Bogdan Potocki

Anna Sikora

Lech Śliwonik

Mariusz Treliński

Xymena Zaniewska-Chwedczuk

 

KAPITUŁA TEATRALNA IM. C. K. NORWIDA 2003

Barbara Borys-Damięcka

Stanisław Brudny

Teresa Budzisz-Krzyżanowska

Mariusz Chwedczuk

Ewa Czeszejko-Sochacka

Jan Engelgard

Jan Englert

Tomasz Grochoczyński

Krzysztof Kolberger

Sławomira Łozińska

Olgierd Łukaszewicz

Janusz Majcherek

Bogdan Potocki

Anna Sikora

Lech Śliwonik

Xymena Zaniewska-Chwedczuk

 

KAPITUŁA TEATRALNA IM. C. K. NORWIDA 2002

Przewodniczący Kapituły – Włodzimierz Nieporęt

Przewodniczący Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Sekretarz Kapituły – Grzegorz Wiśniewski

Sławomira Łozińska

Barbara Borys-Damięcka

Stanisław Brudny

Mariusz Chwedczuk

Ewa Czeszejko-Sochacka

Tomasz Grochoczyński

Janusz Majcherek

Bogdan Potocki

Wojciech Siemion

Lech Śliwonik

Xymena Zaniewska-Chwedczuk